مقطع ابتدایـی

به خانه‌ي مقطع ابتدایی انتشارات گل‌واژه خوش آمدید. مقطع ابتدایی از شش پایه‌ی تحصیلی تشکیل شده است. نشر گل‌واژه برحسب نیازهای دانش‌آموزان در هر پایه محصولات زیر را عرضه نموده است:

1. مجموعه کتاب‌های کار و تمرین: مجموعه‌ کتاب‌های کار و تمرین از جمله کتاب‌هایی است که در مقطع ابتدایی کاربرد بالایی دارد. دانش‌آموزان پس از یادگیری مطالب در کلاس درس نیاز به تمرین و ممارست جهت تثبیت آموخته‌های خود در خانه و مدرسه دارند. این مجموعه کتاب‌ها به درس‌های فارسی، ریاضی، علوم و دیکته‌ی شب برای پایه‌های اول تا سوم ابتدایی و فارسی، ریاضی، علوم و اجتماعی برای پایه‌های چهارم تا ششم ابتدایی اختصاص یافته است.

2. کتاب‌های مجموعه سؤالات دروس: این مجموعه کتاب‌ها برای پایه‌های سوم، چهارم، پنجم و ششم ابتدایی با هدف آشنایی دانش‌آموزان با انواع سؤالات امتحانی مطابق با امتحانات مدارس تولید شده است. اولیای محترم می‌توانند با استفاده از این کتاب‌ها ارزیابی مناسبی از عملکرد فرزندان خود داشته باشند. همچنین این مجموعه می‌تواند به ‌عنوان منبعی مناسب در طراحی سؤالات امتحانی مورد استفاده‌ی معلمان عزیز قرار گیرد.

3. مجموعه کتاب‌های آموزش طبقه‌بندی شده: یکی از نیازهای اصلی اکثر دانش‌آموزان به‌ خصوص در درس‌های ریاضی و علوم، ساده نمودن و روان‌سازی مطالب پیچیده‌  و مشکل کتاب درسی است که در این مجموعه از کتاب‌ها به این مهم پرداخته شده و  مثال‌ها و تمرین‌های متعددی جهت درک بهتر مفاهیم و موضوعات کتاب درسی در نظر گرفته شده‌ است.

4. مجموعه کتاب‌های گلبرگ: با توجه به ارزش بالای نمرات امتحانی در پایه‌ی ششم ابتدایی به منظور ثبت‌نام در مدارس خوب کشور، بر آن شدیم تا با آشنا نمودن دانش‌آموزان با سؤالات پرتکرار و باارزش امتحانی کسب نمرات خوب را برای دانش‌آموزان این پایه میسر نماییم. این مجموعه برای تمام دروس پایه‌ی ششم ابتدایی تولید شده‌ است.