درباره باشگاه دبیران

همواره به دنبال راهی جهت ارتباطی مؤثر با  شما دبیران گرامی بوده‌ایم تا از نظرات و توانمندی‌های شما عزیزان در ایجاد ارزش‌ها بهره گیریم و در کنار شما مسیر تکامل را هرچه بهتر و سریع‌تر بپیماییم. باشگاه دبیران گل‌واژه هدفی بزرگ در ایجاد این ارتباط دوسویه است و موفقیّت این طرح قطعاً مستلزم همراهی شما عزیزان است تا روز‌به‌‌روز شاهد ایجاد این ارزش‌ها برای یک‌دیگر باشیم.

از مزایای عضویت در باشگاه دبیران، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1) اهدای محصولات جدید به اعضای باشگاه دبیران گل‌واژه

2) بهره‌مندی از نظرات اعضا در اصلاح کتاب‌های تألیفی

3) درج نام اعضا به عنوان همکار در اصلاح کتاب موردنظر

4) نظرخواهی از اعضا جهت تألیف کتاب‌های جدید گل‌واژه و قرار گرفتن آن‌ها در لیست مؤلفان

5) شرکت در همایش‌ها و میهمانی‌های گل‌واژه

6) اطلاع‌رسانی در مورد به‌‌روزترین محصولات گل‌واژه از طریق ارسال پیامک یا ایمیل

7) برخورداری از تخفیف ویژه جهت خرید محصولات گل‌واژه

8) دریافت بن ویژه‌ی خرید جهت نمایشگاه بین‌المللی کتاب

9) دارا بودن محیط کاربری مخصوص و اهدای کارت ویژه‌ی باشگاه دبیران گل‌واژه جهت برخورداری از سایر مزایا

10) دریافت هدیه جهت مناسبت‌ها و اعیاد مهم

در این راستا از کلیه‌ی دبیران محترم دعوت می‌کنیم تا با عضویت در این باشگاه ما در این مسیر همراهی نمایند.

فرایند ثبت نام در باشگاه به این صورت است که در ابتدا با تکمیل فرم‌های اولیه، ثبت نام اولیه صورت خواهد پذیرفت. پس از این مرحله، اطلاعات شما در گل واژه بررسی شده و در اسرع وقت برای شما کد دعوت به باشگاه مشتریان گل‌واژه ارسال خواهد شد که با استفاده از این کد می‌توانید به باشگاه دسترسی پیدا کنید.

لازم به اشاره است که در این مرحله برای دبیرانی که قبلاً و با استفاده از مکانیسم‌های پیشین به عضویت این باشگاه درآمده بودند اقدام به ارسال کد دعوت به باشگاه شده است که ایشان می‌توانند با استفاده از کد دعوت خود خیلی سریع‌تر و بدون وارد کردن اطلاعات اضافه، به حساب کاربری خود وارد شده و اطلاعات خود را مشاهده و کامل نمایند.

خواهشمندیم که به منظور اثربخشی هر چه بیشتر این باشگاه، اطلاعات خود را به صورت کامل و با جزئیات در هنگام ثبت نام وارد نمائید. همچنین در نظر داشته باشید که تکمیل اطلاعات کلیه راه‌های ارتباطی شامل شماره تلفن همراه، ثابت و بالاخص پست الکترونیک نقش بسیار مهمی را در ایجاد ارتباط موثر ایفا خواهد نمود.

آغاز ثبت‌نام